Prikaz jedne poruke
Stara 2.2.2022, 8:47   #20
maxx
Član
 
Član od: 6.1.2006.
Poruke: 368
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 56 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Gpu do 500,600e

Citat:
Howard1 kaže: Pregled poruke
Zrenjanin, živeo u njemu. Mrtav grad. Nema 10 ljudi u centru ni danju ni noću.To možeš da pitaš koga hoćeš u Zrenjninu.Kikinda isto mrtav grad. Živeo sam 4 godine u Kikindi isto nema ljudi i nema ničega. Obišao još nekoliko gradova dole u Srbiji. Nisam źiveo u njima ali sam obišao. Ono je jad i beda koliko je sve propalo. Osim Subotice, Novog Sada, Niša i Beograda i možda još nekog grada ono sve ostalo je tuga. Saradjujem sa mnogim ljudima u Beogradu i mnogi su došli od negde i svi kažu da je u tim nekim njihovim mestima sve propalo. Ako oni lažu mene i ja lažem onda ovde. Za Kikindu i Zrenjnin ja kažem da je sve propalo i da nema ljudi tamo jer ja nikada ne bih dolazio u Beograd da je drugačije. Što se tiče grafičkuh kartica to je trenutno tako dok se ne sredi situacija i dok ne uzme pare onaj što treba da uzme :-).
Ja imao nesrecu da se rodim u Pancevu i ceo zivot (manje -vise) sam na relaciji Beograd-Pancevo (koji su vrlo blizu)...Pancevo je isto postalo katastrofa sto se tice guzvi zadnjih godina...jezive su guzve,gde god se okrenes.....a apsurdno,zadnjih godinu dve mnogi beogradjani poceli da se doseljavaju,kupuju stanove po Pancevu i prave jos vecu guzvu,puno Pancevo automobila sa bg tablicama..

Ispada da je svejedno da li zivite u npr New Yorku ili "metropolisu" BeogradPancevo sto se tice guzvi i haosa...

Kako sam stariji,sve vise ceznem i mastam da zivim u nekom malom,mirnom bajkovitom gradicu ili selu bez guzvi....kad cujem da se neko odatle doselio u ovaj budjavi i nenormalni Beograd,prosto mi dodje zao...

A gotovo da ne mogu poverovati da je onakvo stanje u Zrenjaninu ili Kikindi...bas cu ih prvom prilikom obici....znam da nije tako u Vrscu,nije bas guzva i haos kao po Bg-u i Pa,ali daleko od toga da je bas mirno i "bezljudno"...

Nego,izvinjavam se na offtopicu...
maxx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke