Prikaz jedne poruke
Stara 1.2.2022, 0:50   #79
Lex987
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.8.2012.
Poruke: 3.827
Zahvalnice: 1.275
Zahvaljeno 1.331 puta na 1.186 poruka
Određen forumom Re: Gpu do 500,600e

Citat:
maxx kaže: Pregled poruke
Pa da li ti imas jedan jedini argument,"dokaz" ili sta vec da ce sitacija na trzistu grafickih da bude kao sto je bila pre 2 godine,tj da se unormali,osim tvrdnje "kako ovaj balon mora jednom da pukne"?
Imas li ti neki argument da nece, osim rata 1991 i raspada Jugoslavije?
Kapiras li da industrija video igara okrece milijarde dolara, ko ce da kupuje igre ako nema kartica u prodavnicama ili su 3-4 puta skuplje od preporucenih cena? Nisu svi frikovi koji nemaju druge obaveze i troskove u zivotu pa da zadnji dinar potrose za graficku kartu. Ne kazem da ce ovo sutra da prestane ali sigurno nece trajati 20-30 godina kao sto ti tvrdis.

Citat:
maxx kaže: Pregled poruke
Meni takve tvrdnje vec deluju malo otrcano (najblaze receno),tj balon puca vec skoro 2 godine,pa jos nije pukao....tako moze da puca i narednih 20 godina...i nikako da ne pukne
Znaci 300 godine.

Citat:
maxx kaže: Pregled poruke
Isto tako i te 1991 mnogi ljudi u tadasnjoj SFRJ nisu verovali da ce doci do rata i svih *****a sto su kasnije bila,a kad se to i desilo,mnogi su u soku i neverici posmatrali sta se desava u drzavi,i cekali i nadali se kako ce sve to da prodje,pa ce da zive (koliko toliko) normalno kao pre 1991
Nidje veze, jos su Rokeri S Moravu 89-te predvideli raspad Juge i rat na kraju pesme "Tajna Vecera", svako normalan je mogao da vidi sta se sprema, nije to bas tako odjednom kao sto ti pricas, a nije ni slucajno, spontano... Sve posle toga je logicna posledica raspada, ne znam ko je ocekivao da banana republike postanu ekonomski lideri gde ce se ziveti lepo, mozda krezuba nepismena sirotinja..

Citat:
maxx kaže: Pregled poruke
Btw ja imam 1080ti pa sam "obezbedjen" i za gejming u 1440p,ali ako bi mi ona kljoknula iz nekog razloga,mogao bih da se "slikam"
Obezbedjen si za sadasnje i starije naslove, vec 2023. ces malo morgen da se igras u 1440p na visokim podesavanjima sa GTX 1080-ti, cek samo da krenu malo zahtevniji next-gen AAA naslovi..
Lex987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke