Prikaz jedne poruke
Stara 28.12.2019, 12:25   #651
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Star Wars saga

Citat:
mesomebody kaže: Pregled poruke
...
Hayden, za razliku od Drivera, cini mi se nije imao ni jednu bitnu ulogu ni pre ni posle SW-a i necu toliko da ulazim u njegove glumacke sposobnosti ali mi je kao lik bio mnooogo interesantniji nego Ren. Kaylo je po meni jedan od najvecih tragicara u filmu! Nije izvojevao ama bas ni jednu pobedu, a kao zlocinac vise je bio smesan, nego bilo sta drugo. Meni je Anakinov prelazak na tamnu stranu bas dobro uradjen. Onaj slatki, hrabri deckic iz fantomske napasti za koga se bas vidi da je predodredjen za velike stvari i onda nesigurnost, povodljivost, bes koji raste u druga dva dela, koju savet dzedaja nije umeo da prepozna a mozda je trebalo... uopste sve to sto se desavalo, je za razvoj radnje i likova u odnosu na novu trilogiju kao novi dzoker u odnosu na nove carlijeve andjele...

Mozda mi primeri i nisu bas adekvatni ali kao nekom ko iz detinjstva nosi najlepse uspomene vezane za SW filmove, ne mogu a da ne mislim da se nova ekipa, iz svojih licnih mizernih pobuda, bas po**ala po univerzumu. Definitivno nije bitna radnja i likovi nego da se zadovolje odredjene ciljne grupe a srozaju druge...

Ali to odavno nije problem samo SW univerzuma...
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke