Prikaz jedne poruke
Stara 26.12.2019, 15:16   #642
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Star Wars saga

Ogromna prednost Prequel-a je to sto su imali smislen cilj (donekle). Imali su tu neku pricu i pozadinu, neki plan i viziju kako ce sve to da se zavrsi i izgura. E sad, da se ne lazemo, jako puno toga od scenarija, glume, midiklorianaca, jako puno scena....neke stvari tu su potpuna katastrofa Mislim da dosta ljudi preteruje u tom hvaljenju prethodnika, nostalgija nam malo maze oci (po meni) ali su ti filmovi ipak imali plan i program (opet kazem donekle)

Problem kod ove triologije (sudeci po dva filma, treci jos nisam odgledao) je sto su ocigledno radjeni bez ikakvog plana i programa, jednostavno nisu znali sta ce i gde ce. Filmovi su dosta bolje odglumljeni, predstavljeni, pa i napisani (ako imamo u vidu vecinu dijaloga) ali jako puno stvari pada u vodu kada vidite da sama prica nigde ne ide ili je sva zbrkana. Meni je Force Awakens bio OK jer samo ocekivao da prica krene odatle i da se razradi i zakljuci...Ali sudeci po dvojci (sa ogromnim rupetinama i besmislenim segmentima i pricama) i nekim komentarima o trojci toga izgleda nece biti.

Mada iskreno, prestao sam da brinem o SW-u jos oko Soloa...Jednostavno vise nemam nikakva ocekivanja.

Dobra stvar je sto se Revan sada smatra kanonom (nije spojler ne brinite) pa se nadam da ce se konacno smilovati i raditi na staroj Republici. Osim ako ne uzmu pa pocnu da se izmisljaju sa preteranim izmenama i promenama
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
DArthShone (27.12.2019), ezenkiel (27.12.2019)