Prikaz jedne poruke
Stara 26.12.2019, 1:17   #640
ezenkiel
Veteran
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 567
Zahvalnice: 1.573
Zahvaljeno 524 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Star Wars saga

Poslije drugog djela treće trilogije, a pogotovo poslije Soloa sam se zakleo da neću pogledati Last Jedi. Očekivao sam da će biti totalno smeće, sam trejler mi je bio katastrofa, sve mi je ukazivalo na totalnu propast. Mada, iskreno, epizode I, II i III su mi već bile ogromno razočarenje, natjerale su me da se duboko zamislim nad time šta mi se uopšte svidjelo u SW ... Ipak, Đavo mi nije dao mira, pa rekoh ajde da pogledam i ovaj, kad sam i sve ostale.

Za divno čudo, nije mi toliko loš, ne mogu da vjerujem da ću izgovoriti - dopao mi se. Mislim da mi je u rangu Povratka Džedaja (znači, not good, not terrible, mada mi je povratak bio prvi star wars koji sam gledao i kao klinac sam bio oduševljen njime, a tek poslije sam odgledao prvi i drugi dio koji su me oduvali) - finalna bitka mi nije na nivou povratka Džedaja, ali sam film ima više filozofskih (khm khm ) elemenata. Dopao mi se i obrt koji realno nisam očekivao, uticaj Leie na Kajla, čak mi ima smisla i finalna borba (mislim na džedajsko-sitovsku) i način na koji je izvojevana pobjeda.
ezenkiel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke