Prikaz jedne poruke
Stara 22.3.2007, 11:35   #38
Marshall George
Veteran
 
Član od: 21.11.2006.
Lokacija: Subotica / Harlow (UK)
Poruke: 1.171
Zahvalnice: 459
Zahvaljeno 340 puta na 268 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marshall George Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marshall George
Određen forumom Re: Koja USB memorija?

Ja sam recimo dobio TakeMS USB flash memoriju na nagradnoj igri časopisa 'Digital',od 256MB je mala fancy,skroz cool izgleda..Poslao meni drug iz BG-a da ne moram putovati(on je podigao u firmi koja je bila sponzor nagrade),ja kada sam dobio,priključio na PC sve OK radi,odneo kod brata skinuo neku muziku,priključio ga 3-4 puta na PC i opala,crkne flash disk!! Ja reklamirao,objasnio u čemu je stvar,poslali mi opet novu,kada i sa tom ista stvar,pa ja opet zvao firmu i opet poslali novu..kad ono radi,nije crkla kao prethodne dve,ali ovu jednostavno ne može formatirati,neće da prima podatke..Ja popizdim i lepo kupim Transcend JetFlash150 512MB i radi ko zmaj Ove memorije su jako sklone kvarovima,tako da bih preporučio kupovinu istih samo od poznatih i priznatih proizvođača..TakeMS kakve ima DDR memorije za desktop računare nemam pojma, ali me ova memorija razočarala..Jeste da je 'Made in Germany' taj TakeMS,a da je moj Transcend 'Made in Taiwan' ali se ispostavilo da je Transcend pouzdaniji i kvalitetniji,još mi je prodavac rekao da su sa Transcend flash memorijama za 3 godine imali samo 2-3 reklamacije...
Marshall George je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Marshall George na korisnoj poruci:
todos (22.3.2007)