Prikaz jedne poruke
Stara 22.10.2016, 12:01   #27339
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
supressor kaže: Pregled poruke
Samo, sta ako se iz WG sete jednom da banuju i naloge ali i ip adrese sa kojih se igra, to me jedino odbija
I ko ce onda da igra ?
Jednostavan podatak: sa mog bloga destroyed objects (ono cudo sto pokazuje gde je sta slomljeno od strane protivnika) za patch 9.16 je skinuto +50k puta.
WG ce banovato 50k igraca



A to sam samo ja. Gde je tu BlackWoT forum, 4cheat.ru itd.
Ljudi moji, ZJ npr ima svoju internu statistiku ko sta ima pored njegovih modova - nesto malo manje od 70% aktivnih igraca (znaci govorimo o ljudima koji odigraju makar 50 borbi nedeljno) koristi makar nesto (tundra, aimbot, direction box, x-ray, destroyed objects).

Ako se neko seca, ja sam o ovome trubio pre tri godine da SAD (tad) treba tome stati na put. Sta je WG rekao: ZABRANJENI MODOVI NISU TOLIKO IZRAZENI... Pa ako nisam 3 meseca slao komplet sadrzaj tada privatnih modova sa 4cheat.ru i sta ? Nista... Sad se uvatili za **** !!! Kasno bato, sad se stvorila navika kod igraca plus su koderi toliko para uzeli da sta god WG izmisli ima to da se provaljuje momentalno.
ZJ, SAE, PolarFox su vec uveli mod loading preko PJOrion injektora u RAM - nema tragova.

Na 4 cheat-u je 70 strana napisano u vezi najavljenih banova - skracena verzija: samo napred, bice vam serveri prazni te dve nedelje taman dok ne prestelujemo modove.

Moguce resenje: prerada perkova i dodavanja svega ovoga kao nekog perka u igru. Onda bar imas vajdu od grindanja posade.
Ocigledano da nemaju dugorocnu strategiju razvoja igre. Da, najzad su je doterali sa tehnicke strane (ide ko podmazana nakon 5 godina), zvuk je fenomenalan. Gde je taj MM (danas sam izgubio jedno 5 partija sa +12 razlike u tenkovima). Promena RNG sa 25 na 10-15% ? Rotacija mapa (imam osecaj da igram na 4 mape) ? Rebalans i prerada opreme i perkova (na svakoj posadi i tenku sve isto, sa nijansama za lovce autoloadere) ?

BTW: (sad ce da me napljuju ovi sto mrze arty) Evo vec dve nedelje koristim One Hand Scum Logger (mod koji belezi pogotke od strane artija u vase tenkove). U samo 5% partija sam imao bilo kakvu stetu od artija. Ukupno od nekih 80 partija sam izgubio oko 5000 HP-a. Ja sam iskreno mislio da ce cifra biti makar 5 puta veca

Ovo je slika i prilika MM danas, ne mogu mongoloidi da naprave ni 1000dmg.
image free hosting

Poslednja ispravka: PlazmaKeksWoT (22.10.2016 u 12:59)
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke