Prikaz jedne poruke
Stara 17.9.2012, 14:45   #14
Pinball Wizard
Član
 
Član od: 18.4.2006.
Poruke: 181
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 78 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: FTL (Faster Than Light)

Igram na obe tezine, i desavalo se dosta da normal partije budu vidno lakse od 'easy'.Puno zavisi od proste srece i random event-ova i loot-a.

Jucerasnji highlight: Tough Little Ship Achievement

Spoiler za RP opis za one koji hoce da citaju :):
~4 ujutru.Solidno poceo partiju, sve 'klizi'.Uljuljkan u laznu sigurnost, skacem na neki distress call, i pomazem nekom brodu da se brani od napadaca.Jaoj *****a.
Vidim naoruzanje i broj dronova koje protivnik salje na mene i instant mi je zao sto nisam legao u 2.

Palim cigaru i pocinjem borbu.Njegovi dronovi me seku kako hoces.Nanosim i ja stetu, nije da sam indijanac skroz.Nakon par minuta na brodu imam vise pozara nego Grcka u toku letnje sezone.Broj preostalih raketa se ispisuje crvenim slovima i dolazi do 0.Zelim da placem od muke, al guram dalje.

Protivnik posalje boarding party, mojih 6 junaka trce po brodu prisecajuci se hajduckih korena.Udri,bezi u healing room,udri opet.Dva clana posade daju zivot, ali uspevamo da ih porazimo.

HUD se crveni, svuda vristi 'critical'.Ostao sam samo na bednom laseru.
Palim poslednji plotun i u glavi mi ide Adagio in D-Minor iz Sunshine-a.
Gledam u jednu kockicu Hull-a sto je ostala, i 3 kockice koje su ostale protivniku.Kazu da laser brzo putuje, al taj poslednji plotun mi je trajao kao vecnost.Udara protivnicki brod i unistava ga.Njegovi dronovi se gase i nestaju.

Popravljam sisteme sto brze mogu i lecim posadu.Nekako uspem da se doguram do Shop-a, i prodajem bioloskog oca i bionicku majku za scrap.
Fix all, achievement unlocked.U glavi razgovaram sa posadom i mentalno im delim odlikovanja sa sve glasom Jimmy Carter-a.

Ginem nakon sledecih par sistema, ali legenda ostaje.
Bezim na spavanje, i sa setom se prisecam mog USS Incal-a.
Pinball Wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 8 korisnika se zahvaljuje korisniku Pinball Wizard na korisnoj poruci:
Тормунд (13.7.2013), 3LANCER (14.1.2013), bokela (23.9.2012), jozvan_Kg (18.9.2012), LoshMeeBre (18.1.2013), player1 (17.9.2012), Toce (23.9.2012), Zoran_KS (19.9.2012)