Prikaz jedne poruke
Stara 19.1.2009, 18:01   #31
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Post Re: Kako ubaciti sliku iz svog kompjutera?

Citat:
HaveBreak kaže: Pregled poruke
Nesto me zanima. Posto sad vec dosta koristim imageshack za hostovanje, jako me nervira jedna stvar. Kad kliknem Host It, onda pise uploading. Onda se posle kraceg vremena to zavrsi i taman pomislim da ce me prebaciti na stranicu sa linkovima kad on ponovo vrati na ovu stranicu gde se uploaduje. Onda moram sve ponovo ispocetka. Ovo jako nervira posebno kad se radi o slikama preko 120 kb i nekad je potrebno i do cetiri puta da ponavljam dok se ne prebaci na stranicu sa linkovima. Da li se ovo i ostalima desava ili samo meni?
Posto vidim da ovo jos nekog kopka, pa rekoh da postavim svoje resenje (kako sam ja radio). Kada uploadujes slike preko imageshack-a nista ne smes da radis u pozadini, da listas izmedju tab-ova, skrolujes, spustas prozor (window) itd; nego ga ostavi da upload-uje i kad se sama refrashuje stranica onda je zaista gotovo. To je taj neki bug na njihovom site-u. Ali ja mislim da je sada to otklonjeno njihovom novom verzijom site-a (nisam siguran, posto sam prestao da ga koristim).

Isto kao sto i ovaj forum ima bug kada pises odgovor preko Firefox-a.

Kad kliknem ODGOVORI i kad pocne da ucitava ona stranica i kad onaj indikator u uglu nije zavrsio ucitavanje (onih smile-a, a prozor za pisanje i alatke jesu) ja pritisnem STOP na browser-u; i onda ne mogu da vidim onu uspravnu liniju sto treperi i onda ne mogu da manipulisem slovima i ne mogu posebne reci da selektuje. I onda moram ici na refresh. Dobro sada mi je taj problem otklonjen Chrome-om.
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke