tema: Starcraft
Prikaz jedne poruke
Stara 15.2.2006, 12:58   #70
ConQ
Član
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: battle net
Poruke: 41
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ConQ Slanje poruke preko MSN-a korisniku ConQ
Određen forumom Re: Star Craft

Citat:
sasha vukelic kaže:
ocigledno da nisi gledao boxer-ov vod (znas valjda sta je vod) koji je u pitanju, pa evo cisto da te naucim necemu:

protoss navire sa 12 carriera, terran (boxer) napada sa 10-ak medicarki. svi u publici gledaju i smiju se. no, taman prije susreta ugledas comsat, and before you know it, terran je blindovao svih 5 observera koji su pratili carriere, uradivsi clone medicarkama. ulecu cloackovani wraithovi i gotova prica. publika u transu.

nego, nesto ne stize taj pro-replay sa carrierima, koji si obecao?
mozda zato sto takvo nesto ne postoji... ostaje jedino da posaljes neki svoj u kojem koljes sa carrierima, pa da ti se danima smijem! ne bih da te vrijedjam, no cista si paljevina.
komentar na ceo tvoj post:
voleo bih da vidim taj "famozni" vod gde boxer dozvoli tossu da razvije 12 carriera .
Citat:
, taman prije susreta ugledas comsat,
pa i da se pojavi on je "dead" u sekundi pored 12 carriera
btw ja znam shta je vod ali ochigledno ti to ne znash nego si samo chuo o tome. Mogu da ti poshaljem 100 GB samo boxerovih vodova, ali ni u jednom nema tih "12 carriera"? Za tvoj info: vodovi su snimci iz 3-eg lica i sluze za simulaciju 1. lica i u 99% su losheg kvaliteta. Voleo bih da mi linkujesh taj vod ali znam da od toga nema nishta.
Za ovaj moj replay koji sam pominjao budi strpljiv jer treba da ga "iskopam" chim ulovim malo vremena a iz njega mozesh da nauchish kako toss moze da sabije zerga samo sa corsairima, reaverima i carrierima a da ne pravi osnovne zemljane unite, znachi bez i 1 zila ili goona. U pitanju je pro replay a ne neki noob-game. Vidish ja sam npr tvoj replay gledao iz 1. lica preko programa pinguinplug i zato kazem da nemash pojma. Taj program mi omogucava simulaciju kompletne tvoje igre, od kretanja kursora do kompletnog obelezavanja unita kao i komandovanje (micro&macro). Znachi kompletna analiza na osnovu koje mogu da tvrdim to shto tvrdim.
i za kraj:
Citat:
ne bih da te vrijedjam, no cista si paljevina.
nema uvrede, (kada je SC u pitanju) tu si 100% u pravu

Poslednja ispravka: ConQ (15.2.2006 u 13:06)
ConQ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke