tema: 5G Mreža
Prikaz jedne poruke
Stara 19.9.2021, 16:01   #8
Kojic_M
Starosedelac
 
Član od: 27.2.2010.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 2.462
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 189 puta na 136 poruka
Određen forumom Re: 5G Mreža

Citat:
water wizard kaže: Pregled poruke
za nas obične korisnike nije bitno, ja imam 1gb mesečno i dal ću da ga spržim za 2 sata ili 30 sekundi nema neke bitne razlike dok ne povećaju količinu gigabajta meni svejedno.
Oni 5g reklamiraju kao da će da umreži sve mašine i industriju i šta ti ja znam šta sve
Tako sam i ja mislio, ali ne znam šta je toliko posebno za to umrežavanje u 5g mreži koje neće ni biti na njivama, u planinama... Ovako sa 4g možeš svaku njivu da umrežiš...
Ne znam na koju foru misle da umreže sve uređaje tom 5g mrežom. Da sve umrežili bitno je da imaš svida signal, a brzina je bitna samo za neke segmente tog umrežavanja. Ako ću da umrežim veš mašinu i klima uređaj tu je brzina apsolutno nebitna. Ako će da umrežavaju vozila onda je bitna i brzina i dostupnost signala na svakoj tački na zemlji. A tolika pokrivenost signalom neće biti skoro.

Ja imam paket sa 50gb podataka i apsolutno ne štedim, gledam yt i ne razmišljam i nikad nisam ni blizu potrošio. Brzina je takođe odlična i stvarno ne vidim šta bi mi donela 5g mreža kao korisniku.
Kojic_M je offline   Odgovor sa citatom ove poruke