Prikaz jedne poruke
Stara 13.2.2017, 12:47   #4267
Strider
Veteran
 
Član od: 21.5.2012.
Lokacija: Kurbelwelle
Poruke: 820
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 165 puta na 145 poruka
Određen forumom Re: Kineski brend telefoni - vrede li?

Podeljen sam, u principu mi se vise svidja Redmi Pro nego Note 4, ali ima neke nedostatke.

Ekran vidim da je daleko bolji na Pro, kamera je... koliko ja vidim, ni Pro ni N4 nisu bajne, ali mi deluje da Pro moze da napravi bolje fotke, a i onaj 3D Stereo mod moze da da prilicno interesantne fotke. Stvar je u onim glupostima koje cine kupovinu tehnike - prednju kameru sam dosad na telefonu koristio oko 3 puta za sve vreme otkako imam telefon na koji se stavljaju prednje kamere, ali i dalje ne volim sto Pro moze da snima samo 480p video. Naglasavam, nit se snimam nit sta, ali ono standardno - voleo bih da moze

Nisam pratio softversku podrsku, ali mi deluje da ce sve novo da prate, kompletan Xiaomi lineup je koliko vidim veoma, veoma popularan, pre svega u Aziji. Pola XDA je Indija Nadam se da ce to propratiti... imam vremena da jos malo procackam do plate.

Nego, sta me pomalo buni su najrazlicitiji cipsetovi i procesori u istom modelu. Koji god da uzmem, 99.99% sam siguran da cu biti vise nego zadovoljan, telefon je veoma brz (prilicno sam siguran da ce imati procesora koliko i moj laptop), ali ima li necega na sta treba da obratim paznju ? Vidim da imaju Mediatek i Helios procesore, ako se ne varam.

A, da. Jel imaju crne verzije. Mrzim zlato.
Strider je offline   Odgovor sa citatom ove poruke