Prikaz jedne poruke
Stara 8.7.2014, 10:19   #12
MrSmith9
Član
 
Član od: 29.9.2013.
Poruke: 55
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Slusalice za gaming budzet do 8-k potrebni predlozi sto pre

Citat:
icemama kaže: Pregled poruke
Ako nije kasno samo da kazem da su te superlux slusalice prava kupovina.
Zamenio sam moju siberiu v2 sa presonus hd7 (iste kao superlux) slusalicama, i zvuk je dosta kvalitetniji.

Te gejmerske slusalice generalno brzo riknjavaju, na siberiji se pokvario mic i potenciometar. Desava se da nekima crkavaju i zvucnici, jer su uglavnom slusalice mnogo losijeg kvaliteta nego sto to kaze cena.

Za 350 din ima da se uzme najobicniji genious mikrofon sa stalkom, ima isti kvalitet kao i neki skuplji mikrofoni.
Sto se tice igara, hd7 koristim za csgo, isto su se pokazale kao i siberia.
Mada generalno ako i ti igras csgo treba da znas da je pozicioniranje zvuka u igri dosta losije nego u prethodnim nastavcima, tako da ti skuplje slusalice nece pomoci.
E sad ako ne igras pucacine, mislim da onda tek nema dileme, jer ti sigurno 7.1 nista dobro nece doneti, cak sta vise, moze samo da odmogne. (ako je virtuelni 7.1)
Igram battlefield 4 a igrao sam i cs:go dugo, znam pozicioniranje je vaznije od tog kao takozvanog filmskog osecaja eksplozija oko tebe itd. Cuo sam da ima neka for ad ase smanji bas i bolje cujes kretanja oko sebe mada u cs:go sto jes jes nema toliko zvucnih efekata koji mogu ometati
MrSmith9 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke