Prikaz jedne poruke
Stara 2.3.2012, 3:07   #11
su27killer
Član
 
Član od: 4.1.2006.
Poruke: 262
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 39 puta na 30 poruka
Određen forumom Re: Nokia najavila PureView 808 model sa 41MP senzorom

Citat:
talenat kaže: Pregled poruke
jel 450e info ili tvoje nagadjanje?
Citat:
zajchik kaže: Pregled poruke
Marketing je cudo.
Kod:
ovaj ce kostati oko 450 eura kad izadje
Sta je nokia napravila u proteklih godinu dana da je jeftinije od 500€?Lepo pise da ce biti 600€ ,kod nas 700€.
Za te pare ,kupiti propali simbian i ruzan telefon, zbog kamere, je bacanje para. digitalac12mp + android = 500€.
http://www.mobileburn.com/18710/news...tal-plus-sound

Nokia did mention that the 808 PureView would sell for 450 EUR and go on sale in May of 2012.

toliko o nagadjanjima, sto se tice "propalog" Symbiana ne treba svakome telefon na kome bi po citavi dan instalirao/deinstalirao neke besmislene aplikacije, meni je recimo mnogo bitnije da OS radi glatko i da mi ne sjecka skrolovanje ekrana (jbt pa to su bazicne operacije) kao i da mi baterija moze izdrzati jedan dan intenzivne upotrebe, takodje mi je bitan i HDMI, FM transmiter i sve ostalo sto 99% androida nema, a i ako ima ti su po 500-600 eura..i da, bitan mi je i kvalitet kamere jer mi se ne vuce jos jedan aparat sa mnom

Citat:
talenat kaže: Pregled poruke
nije n8 smece.ali po meni daleko daleko iza konkurencije
a po cemu je to daleko? Evo ti komentar jednog korisnika androida sa drugog foruma..

"Inace sam korisnik androida ali opet skidam kapu nokia-i na poslu odradjenom sa Belle, sestrin telefon je progledao. Moj fon nema sanse onako da klizi.
I ne, nije poenta u tome da treba da kupim jaci Android sa quad-core-om itd, poenta je u tome da toliko hardvera koji trosi struju nije potrebno strpati u telefon, sve dok se software malo bolje optimizuje/sredi. Pa sestrin N8 sa slicnim nivoom koriscenja trosi bateriju barem duplo sporije od mog telefona..."
su27killer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku su27killer na korisnoj poruci:
flamingos (3.3.2012)