Prikaz jedne poruke
Stara 6.9.2007, 18:34   #228
operator
Novi član
 
Član od: 11.7.2006.
Poruke: 13
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: TFT Preporuke

Brzinu sam merio sa Samsungovim software-om koji sam dobio uz monitor(ne deli se vise neznam zasto a potrebno ga je i registrovati sa imenom i prezimenom i brojem monitora), a koji je kako kazu iz Samsunga najrelevantniji za Samsunga. Sa leve strane mi prikazuje koliki je odziv monitora u ms, a sa desne broj frejmova u igrici. Inace Samsunga 226 BW [s][c]( izvinjavam se na predhodnom postu gde sam napisao [s][m] ) sam dobio iz Eurolink-a iz Beograda. A ako nepise koji je panel potrebno je da vidis u meniju samog monitora.

Pogledaj u servisnom meniju monitora.Podesi kontrast i osvetlenje na nulu, pritisni Meni, posle pritisni i drzi Source tipku 5 sekundi. Na ekranu ce ti prikazati ime proizvodjaca ili matrice koja je koristena. Postoje i drugi nacini, ali ja sam se susreo samo sa ovim( na svim monitorima u poslednjih 2 godine od Samsunga).
Chi Mei Optoelectronics (CMO)
AU Optronics (AUO)
AMLCD 220M1, ADM 225M5 Samsung matrice.
To su najcesci, a ima i Sanyo Optiarc (SO), koji je i najgori.
Pricalo se da nema razlike, ali posto zivimo na Balkanu utrape nam uvek najgore sr.nje.
Izvinjavam se i Nikoli 87 za test CPU+MB Radilo se o AMD-u prije 3-4 meseca. Nisam uspeo vise da doguram od 3.2 Ghz sa procesorom AMD 4200. Sprzio sam dva. Zao mi je bilo onog prvog, ali sta ces.
operator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke