Prikaz jedne poruke
Stara 6.9.2007, 15:25   #226
aleksbosh
Novi član

Član od: 3.9.2007.
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: TFT Preporuke

Citat:
operator kaže: Pregled poruke
Ne mogu da verujem da sam ovo procitao. Radim na poslu bas sa 225BW i 226 BW i razlika se primeti i to OGROMNA. 225 REALNO ima odziv oko 9 ms do 23 ms zavisno od posla koji radis na kompu(uglavnom mada retko skace i do 33,7 ms !!!, ali vrlo retko). U igrama na native rezoluciji je oko 6-15 ms zavisno od igre i graficke koju koristis. 226 sa Mei Chi panelom, znaci 226n BW [S] [M] ima odziv od 3,6 ms do 8 ms u native rezoluciji bez obzira koji posao radis. Razlika kada stavis monitor do monitora i radis na obadva je OGROMNA KO PLANINA, a u brzim scenama ma DVD filmovima ili HD zapisu je NEUPOREDIVA i da ta razlika i nije toliko velika od 60 eura za mnogo bolji monitor, ali to je misljenje SVAKOGA ko je pogledao uporedo monitore u mojoj radnji ili radio sa njima a nije gledao testove na net-u od ljudi koji budu placeni za to. Pogotovo nakon 10-tak dana za osobu sa slabijim vidom se vidi razlika u ostrini teksta. Sto se tice 223 BW pokazala se BOLJOM od 225 BW, tako da se slazem sa ocenom tog monitora. Samo skini zadnje drajvere za taj monitor. Trazi iskljucivo sa Mei Chi TN panelom tj. 223 [S] [M], jer je najnovi panel od svih ponudjenih na trzistu a razlika je itekako vidljiva u odnosu na samsungov panel tj. 223[S]. Toliko od mene i nadam se da sam ti pomogao u odabiru. Pozzz svima sa foruma i srecno u odabiru.

Na koji nacin da proverim koji je panel u pitanju s obzirom da su mi u zvanicnoj Samsung radnji rekli da se vise ne isporucuju modeli sa oznakom panela tako da ni oni ne znaju koji panel je u pitanju, hvala.
Pozdrav,
aleksbosh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke