Prikaz jedne poruke
Stara 5.8.2007, 11:16   #27
Kaiser Soze
Član
 
Član od: 5.11.2006.
Lokacija: 524570
Poruke: 496
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 31 puta na 26 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Kaiser Soze
Određen forumom Re: StarTrek XI - [open diskusija]

^Tacno, nisu 2 hdd-a, ali kopiranjem secanja, osecanja koja je Data doziveo, B4 ce to kad tad da "sazvace". Opet, tacno je da je Data learning/evolving android, ali opet mu je to sve zasnovano na ( da budem prost ) OS-u koji je prekopirao kod B4.
Najgore je to sto ne mozemo da vidimo sta bi bilo kad bi bilo...

Ja sam mislio da je u pitanju Resurection, kada sam video prevod... Boze moj, Pink, sve je jasno.

StarTrek XI NEWS FLASH
Setner i Nimoj su razgovarali telefonom. Centar razgovora je bilo pitanje Setnera:
Da li sam ja u scenariju?
odgovor je bio
Ne.

Znaci problem. Koliko pratim strane zajednice ( engleske ) vecina prokuka za Kirkom, dok drugi kazu, pa covek je umro u Generations, pustite ga.

Zanimljivo ja se ne secam da se u Generations pojavio Nimoj, jel da? Cini mi se da su bili Dohan i Koeng, i niko vise.
Pa mi se ovo cini kao neka sudbinska stvar, ti si bio u Generations, sada neces biti u XI.

Nimoj je jos izjavio da je smrt lika Kirka bila glupa i nepotrebna. Slazem se.

LIGHT BULB:
Ne znam da li Vas ovo navodi na razmisljanje, ali... Secate se ST ENT ( brrrr ), u njemu smo imali dosta "frke" oko deteta T'poll i Takera, prvi polu-vulkanac ili ako vise zelite polu-covek ili ako vise zelite vulkanac-covek ili ako vise zelite covek-vulkanac ( politicki korektno ).
Da li je se Abrams uhvatio sada za to, Spok. Da li je moguce da se Paramount pacio na eksplotaciju Spoka, a ne STa? Sumnjivo, meni.

Poslednja ispravka: Kaiser Soze (5.8.2007 u 11:26)
Kaiser Soze je offline   Odgovor sa citatom ove poruke