Prikaz jedne poruke
Stara 3.3.2017, 23:55   #919
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate

Kupio sam obe EE verzije na GOG-u. Instalirao sam BG1 da vidim kako izgleda - mnogo mi se sviđa, baš mnogo. Nakon one sinoć gnjavaže da bezuspješno natjeram stari BG1 da radi na widescreen ovo izgleda puno bolje, ne samo zato što je widescreen nego inače izgleda bolje, i igra i svi stats ekrani (inventar i ostalo). Odmah na prvu mi izgleda baš dobro. I igra mi se sada ali moraće sačekati da pređem Witcher 3 koji sad igram i u kojem uživam. Imam pitanje za vas iskusnije, koji nivo težine preporučujete za prvi prelaz? Za Normal kaže da party memberi ne mogu trajno da umru, na Core Ruiles kaže da mogu i još kaže da kao nema garancije da će spellovi da se prebace u spellbook (?), i piše da je su to pravila iz BG2. Ono malo što sam nekad igrao BG 2 koliko znam party memberi su mogli trajno da umru pa sam uvijek kod takvih situacija učitavao poziciju i ponavljao bitku. Čitao sam nečiji komentar na Steamu da je odabrao Core Rules i da se namučio više nego što je očekivao. Mada koliko vidim nivo težine može da se mijenja u toku igre pa je možda najbolje početi sa Core Rules i onda vidjeti kako ide.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke