Prikaz jedne poruke
Stara 12.1.2018, 16:21   #19
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Pristupačni USB DAC-ovi

@ helen

Može adapter ali ima i već gotovih kablova koji na jednom kraju imaju 3.5 mm a na drugom 2 x RCA. Za hifi je to bolje rešenje jer su ti adapteri niskog kvaliteta i mogu samo nešto negativno da unesu.


O poštenju... pa uvek ima i mnogo dobrih i kvarnih, a ja nemam nameru da razmišljam ko je ko. Od kineza kupujem više nego u domaćim radnjama i iskustva su izmešana. U većini slučajeva je sve OK ali kada dođe do problema nisu baš svi laki na vraćanju novca i neki definitivno pokušavaju da te zavlače do isteka Purchase Protection-a. Npr. kada sam kupio USB osciloskop i stigao mi neispravan, prodavac je rekao da ja ne umem da ga koristim i ignorisao me iako se na videu jasno vidi da ne daje nikakve znake života... pa sam morao preko Dispute da iznuđujem novac nazad. Onda je tražio da mu se uređaj vrati, na šta ima pravo i to me je koštalo dodatnih 15€ a on ga na kraju nije ni preuzeo nego se isti taj paket vratio u Srbiju. Kinez je jelte tvrdio da mu nisam posalo ali sam ja skenirao sve papire sa ispravno popunjenom adresom, priložio Tracking broj gde se vidi da je paket otišao gde treba ali da ga niko nije podigao... i tek tada dobio svoj novac nazad (i na kraju sam ipak bio u minusu ~30€ zbog carine i troškova slanja nazad u Kinu).

Najnovije loše iskustvo, samo mnogo jeftinije gde mi je stigla LED traka sa neispravnim daljincem a prodavac se pravio pametan kako ne znam da ubacim bateriju u njega. Onda je igrnoisao Dispute gde sam tražio samo parcijalni refund koliko košta samo taj daljinac... par dana dok se Ali nije umešao i prekinuo ga u moju korist (imam Diamond status pa idem na brzu traku za rešavanje svih problema).

Tako da je moja lična preporuka da se na reč ne radi ništa, a i zašto bi kada postoje sasvim korektna Ali pravila, nek ih samo ispoštuju i mirna Danska.

Poslednja ispravka: Aibo (12.1.2018 u 16:28)
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
helen (12.1.2018)