Prikaz jedne poruke
Stara 6.3.2014, 19:33   #736
Red Wing
Veteran
 
Avatar korisnika Red Wing
 
Član od: 5.1.2008.
Lokacija: Hockeytown
Poruke: 953
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 363 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: Thief ponovo pljacka? (Thief 2014)

Igram Thief-a vec par dana, uveliko sam zakoracio u specificni 5 chapter, sto mi daje sasvim dovoljno utisaka da formiram stav i ocenu koja je nesto
pozitivnija nego sto je to slucaj kod veceg dela, sa pravom kriticnih i razocaranih igraca...

Nekih 70-75% bi bila potaman ocena a i treba imati u vidu da me u zavistnosti od raspolozenja, donekle i odbijaju naslovi sa iskljucivo mracnom i turobnom atmosferom, sto upravo i karakterise Thief serijal. Sto se performansi tice, u benchmarku - 1080p, max detalji, izvlaci oko 45fps (sa triple buffering) tako da bar po tom pitanju nema nekih vecih problema.

Ovo mi nije prvi sustret sa serijalom- tamo negde jos leta 2004 sam igrao prethodnika ali me nije nesto preterano zadrzao, ako sam izgurao 1/4.. Naravno da se ne secam niceg konkretnog osim par sunjackih akcija sa vodenim strelama To sad nece biti slucaj, mada planiram da sa nesto brzim tempom privedem stvar kraju, ne obaziruci se previse na svaki cosak i plen bas kao na pocetku...

U krajnjoj liniji treba imati u vidu da vec izvesno vreme (mesec i po) zbog obaveza nisam igrao nista konkretno, pa je mozda i to upravo razlog sto mi Thief

sada prilicno solidno lezi - daj sta das, samo napokon vec i da igram nesto, kakvo god da je
Red Wing je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Red Wing na korisnoj poruci:
Asmodeus (6.3.2014), nameless1 (8.3.2014)