Prikaz jedne poruke
Stara 20.11.2005, 9:58   #14
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: smesne situacije...

Male žute kućice.

U jednoj Kardiološkoj ambulanti gde je uvek strašna frekvencija radilo je nekoliko sestara na jednoj trojčici na kojoj je bio priključen Kardiax ( sprava za snimanje EKG-a, sa nekim svojim debilnim programom ) pa pošto je trojčica bila prepunjena raznim glupostima i to junački, sve je radilo jako, jako sporo... na šta su one navikle i naučile tako da rade.

Prvom prilikom kad sam taj računar morao iz nekog razloga da sređujem isključio sam svu šminku, i sve one razne gluposti koje su kraduckale memoriju. Probao sam Kardiax, seke rekle da je sve OK i gotovo. Sve se dešavalo na kraju radnog vremena.

Sledeće jutro frka, sve pričaju u glas:
Nema nam malih žutih kućica.
Kako mi da radimo?

Uzimam uputstvo od kardiax-a, kad ono šest rečenica tipa kabel za struju gurnuti ...
Help dotičnog programa pisan na mešavini moldavsko, bugarskog sa dodacima rumunskog i srpskog a bilo je i poljskog, mislim ...

okolo nervozni pacijenti, nervozne seke, nervozni doktori a ja cool pokušavam da razumem ali... žute kućice.

Rešio sam enigmu i danima umirao od smeha ali žute kućice više nikad nisu videle i neće.

Šta mislite da su im bile žute kućice???
Simke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke