Prikaz jedne poruke
Stara 3.4.2007, 17:07   #6
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Du ju spik inglis

Pa,da li ga govorim i kako,to je diskutabilno.Imam solidno znanje,ali ne pricam tecno,sto nije ni cudno,jer dalje od Hrvatske nisam isao...Aktivan sam na nekoliko foruma na engleskom tako da,pored same tematike foruma,sluze mi i za usavrsavanje jezika.U najkracem,znao bih bez problema da se sporazumijem sa bilo kojim Englezom u sred Londona(ili USA),ali bih volio da malo vise poradim na izgovoru(s obzirom da ga izgovaram kao njemacki,bez ikakvog umeksavanja).Znam i ruski solidno,ali on mi tek nece koristiti mnogo,s obzirom da cu da se otisnem put zapada(cim smlatim fakultet).Kruzi prica po CG da ce ruski da postane mnogo bitan sad kad ruski tajkuni kupuju vile,placeve i kompanije ovuda...Gluposti,ionako niko mlad sa iole zdrave pameti i nesto novca nece ostajati u ovom kontejneru svijeta.
Sto se tice tekstova na engleskom,mahom nemam problema,mada se ne upustam u takvu radnju bez recnika pored sebe(zbog nekih egzoticnijih rijeci).
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke