Prikaz jedne poruke
Stara 21.7.2017, 17:34   #160
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Ulaganje u komp vs. ulaganje u konzolu

Citat:
makiem kaže: Pregled poruke
Dok na PC je to redovna pojava? Ok, koliko njih je radilo update firmware update na PC (koliko znam, da bi ti konzola bila online mora biti redovno ažurirana), da bi mu nakon toga PC bio brikovan?

I ti koji moraju da rade reinstalacije sistema se ne bave samo igrama nego instaliraju sve i svašta, jer je jako mala verovatnoća da se sistem sam od sebe zabode do te mere da mu jedino reinstalacija može pomoći. Znam jer sam i sam tako radio, ali mi reinstalacija sistema nije problem još od vremena Windows ME.

I na kraju, sistem sam poslednji put odradio kad sam sklopio ovu mašinu, znači pre dve godine i još uvek radi kao prvog dana. Ništa mi nije pojelo CPU
Pa pazi, i ne obraćam se namunjenim kukama sa foruma nego onima koji se iz nekog razloga lome između 2 platforme. Obzirom da je snaga i versatilnost na strani PC-ja, hands down, rekoh da ubrojim i neke pluseve konzola, jer ima ih.

Što se brikovanja tiče, za ovih godinu ipo me to zaobišlo na PS4 i rekao bih da apdejti nisu bili obima koji sada RR način istog na novim Windowsima forsira. To što se tebi Windows nije nikad zabo i nemaš bilo kakvih problema, svaka čast, ali pomisli da zbog pretežno igranja meditiranja tipa koji antivir da koristim i sličnih, jesu nepotreban balast.
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke