Prikaz jedne poruke
Stara 18.7.2017, 19:15   #49
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: Ulaganje u komp vs. ulaganje u konzolu

Citat:
C64freak kaže: Pregled poruke
Glavna mana ovih novih konzola je to sto su mrtve bez interneta a kako vidimo zivotni vek im se sve vise skracuje sta ce na kraju biti svake godine nova varijanta? kao graficke na PC_u...
Nije to soni 1/2 n64 genesis\snes pa da mozes da ubacis cd\kertridz i pikas vec cim im se pogase serveri sve sto mozes je da ga tresnes o zemlju
Pa i nisu bas mrtve bez interneta. Rade i diskovi, a i kertridzi na njima. Meni, licno, multi i nije toliko bitan.

Ne kapiram zasto ova (a i slicne PC vs. konzole) tema ode u toliko zucnu raspravu? Odakle toliki bes (neko rece da su ljudi koji se igraju na konzolama ovce!?)? Zar je toliko bitno? Govorimo o najobicnijim igrackama.

Meni je igranje video igara omiljen hobi. Shodno tome, igram se na svemu. Relativno aktivno. Svi sistemi koje imam (osim Xbox 360) su napolju, i ukljucuju se za igranje redovno. Commodore 64, Amiga 500, Amiga 1200, desktop iz profila, laptop sa i7 6700 i gtx 1070, ps4, xbox one, nintendo switch (xbox 360 u ormaru). Svaki od ovih sistema ima nesto zbog cega ga koristim, i nema zamenu. Recimo:

C64: Wizard of Wor (na 47 inca ekranu izgleda fantasticno )
Amiga: Sensible World of Soccer (sezona 2016/17)
Desktop: Company of Heroes 2, Stellaris, Starcraft 2, WoW...
Laptop: Witcher 3, Dark Souls, Euro Truck, Regicide...
PS4: Madden, NBA, FIFA, NHL, Bloodborne, Overwatch...
XboxOne: Forza Horizon 3, Gears of War 4...
Switch: Zelda, Mario Kart...

Vise volim igranje na originalnim sistemima, nego na emulatorima.

U kuci se igramo sve troje (zena, cerka i ja). TV ne gledamo. Ako sve troje igramo nesto razlicito, tri sistema su zauzeta.
mvasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku mvasic na korisnoj poruci:
Bryan Fury (18.7.2017), Geralt (18.7.2017), Oggy (18.7.2017)