Prikaz jedne poruke
Stara 6.8.2007, 17:03   #153
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Vase iskustvo sa SBB-om

Citat:
A o tome da ako imas duga za ktv i jedan dan sto ti nedaju da uplatis internet necu ni da govorim. Ponesem ja lepo 1800din da uplatim internet, kad 'oces. Bezobrazluk.
Pa sa jedne strane jeste bezveze što vezuju KTV za internet. Recimo, ja uopšte nisam hteo KTV, nego samo net, jer imam satelitsku, ali sam morao da uplatim, jer drugačije ne može... Sa druge strane, SBB ima velikih problema sa instalacijom, jer je kupovinom nekih pilićarskih firmi dobio i njihove instalacije, koje su uglavnom loše urađene, da ne kažem nabudžene, i onda postaje problem isključiti pojedinačne korisnike koji ne plaćaju, a ima ljudi koji nisu plaćali više od godinu dana. Ovako, bar one koji žele internet ucene redovnim plaćanjem računa, jer internet instalaciju mogu da kontrolišu, s obzirom da je vezana za username. Recimo, ja sam jedan mesec zaboravio da platim račun za KTV, i oni automatski skinuli sa uplate za internet i dali mi 6 dana neta manje Ali ne krivim ih, i ja bih verovatno tako radio.
Marko_L je offline   Odgovor sa citatom ove poruke