Prikaz jedne poruke
Stara 6.6.2014, 14:15   #594
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Top 10 svih vremena

10. Dota 2 (skoro sam se navuko, mozda ce napredovati, ali tesko)
9. Colin McRae 2 (voznja koju sam vremenski najduze igrao, u lanu neverovatna zabava)
8. NFS Underground 2 (zadnja voznja na listi, razmisljao sam koju da stavim, ipak mi je U2 ispred HP2)
7. PES 6 (Od svih delova, ovaj mi je specijalni)
6. Counter-Strike (reci su suvisne, mislim da svakom treba da bude na listi, 1.5 naravno)
5. Mass Effect 2 (Cela trilogija je fantasticna, ali dvojka mi je koplje iznad ostalih)
4. Prince of Persia Warrior Within (takodje mi je najbolje "legao", iako je cela trilogija savrsena)
3. GTA San Andreas (lose je ostarila, ali kad se setim tog vremena ceo serijal gta igara je neverovatan)
2. Orange Box (pojedinacno sam hteo da stavim i hl2 i tf2, ali ne bih imao mesta, pa sam se taman setio narandzaste kutije koja me je uvela u svet steama i zbog koje sam zavoleo Valve, naravno pored te dve, tu je jos i neverovatni portal)
1. Syberia (obe igre su izazvale kod mene emocije koje do tad nisam osetio, jos sam bio klinac pa je otkrivanje nekih zagonetki trajalo i po nekoliko nedelja, ali mentalni reward je bio toliko neverovatan da ce mi Syberia biti najomiljenija igra do kraja zivota)

Ima sigurno igara koje su zasluzile mesto na listi, ali sam ih zaboravio, tj sad se prisecam nekih: C&C Generals, Warcraft 3, THPS2, Midnight Club Dub Edition, Max Payne, CoD 2, Bioshock, Borderlands 2, Riddick Butchers Bay, Mafia, prvi delovi Splinter Cella, RE4, AC2 itd itd...
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke