Prikaz jedne poruke
Stara 15.12.2020, 23:55   #31723
supressor
Veteran
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 1.014
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 87 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ala su se pretrgliiiii.

10 partija, da su barem 10 dana dali.

Nemam ni jedan USA premium medium da treniram posadu-osim thunderbolta ali taj tenk je

Uzeo sam KR iz bond shop i mogu da kazem da mi je tenk mnogo dobar. Bio sam skeptican za penetraciju koja je mala za trenutni WOT(192 standard) ali top nije los, kao i platforma sve u svemu.

Nije sad ne znam koliko dobar tenk, ali mi je legao i radi mi posao odlicno.


P.S: za sve kolege tenkiste mali hint kako da popravite nisanjenje znacajno, posebno kada gadjate jako male mete.

Znam da je iskusnim gejmerima ovo verovatno poznato, ali nije zgoreg ponoviti za one koji ne znaju:

u podesavanjima za wot, idite na TAB controls, i sa desne strane imate osetljivost za mis prilikom nisanjenja.. Pomerite slajdere na levo tj nulu, ili sto blize nuli mozete. Ovako cete eliminisati mikro trzaje koje dosta ljudi ima narocito sa losijim misevima. Verujte mi, mnogo ce vam biti lakse da nisanite

Pri tom samu osetljivost misa(DPI) podesite na najvise, a mozete mis(kursor) da ubrzate i iz samog windowsa. Ovo bi trebalo da doprinese vecem unosu podataka-samim tim i vecoj precizonosti u samoj igri.

Slobodno eksperimentisite malo, i nadjite kombinaciju koja vam najvise odgovara.

Nadam se da cu nekome pomoci.


Poslednja ispravka: supressor (16.12.2020 u 0:09)
supressor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke