Prikaz jedne poruke
Stara 1.11.2012, 10:47   #17
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.141
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: Star Wars saga

Citat:
jaomile kaže: Pregled poruke
Ja ne razumijem cemu tolika galama oko obicne smjene vlasnistva firme. Ako ne zelite da gledate nove filmive uzmite originalnu trilogiju pa je pogledajte jos 100 puta ako vam je toliko dobra. Prequel filmovi su bili solidni filmovi (osim prvog koji je ispod prisjeka) a Revenge of the Sith je meni podjednako dobar kao i prva 3. I sad kada lik koji je odgovoran za "uzasne" prequel filmove i SW Force Unleashed 2 odluci dati sansu nekim drugim ljudima svi se bune Pa Disney je vlasnik i marvela i napravili su citav serijal filmova koji vode u jedan od ako ne i najbolji superhero film ikada. I sad odjednim ispada da ce disney upropastiti fransizu a mogu je samo poboljsati u svakom smislu.
Sure napravice jos 5-6 Star Wars nastavka a onda ce krenuti da prave reboot kao sa Spiderman-om i ostalim Marvelovim comics herojima a to je bas ono sto nam treba Inace Disney ima dobre filmove...ove godine Avengers i John Carter su bili sjajni (bar meni)

Citat:
I sad kada lik koji je odgovoran za "uzasne" prequel filmove i SW Force Unleashed 2 odluci dati sansu nekim drugim ljudima svi se bune
Ako mislimo na istog "zlog" lika on ce i dalje biti tu...kao konsultant

Citat:
I sad odjednim ispada da ce disney upropastiti fransizu a mogu je samo poboljsati u svakom smislu
Aha a to unapredjenje verovatno jeste odluka da EP VII bude "originalna" prica (radnja ce se desavati posle EP IV) i nece se bazirati na expanded universe iako je Lukas sam rekao da su knjige, stripovi i igre koje su smestene posle The Return of the Jedy CANON...kazem vam ova njihova odluka ce prouzrokovati FIRESTORM medju Star Wars zajednicom...tako da se zaista nadam da ce glavesine Disney-a uzeti u razmatranje canon koji pod nadzorom Lukasa kreirao Timothy Zahn

Poslednja ispravka: Exia (1.11.2012 u 11:00)
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke