Prikaz jedne poruke
Stara 15.8.2015, 17:50   #9
RexGrammer
Starosedelac
 
Član od: 18.7.2012.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1.258
Zahvalnice: 105
Zahvaljeno 238 puta na 210 poruka
Određen forumom Re: Divinity: Original Sin 2

Iskreno, jedva cekam. Po mojoj slobodnoj proceni trzistu fali originalnih RPG-ova. Nekako se to u poslednje vreme sve pretvorilo u akcione, i maltene nista vise. Sad od prosle godine pojavljuju se i cRPG-ovi, tako da je i to super.

Prvi original sin, mi je bio pun pogodak. I sto se price tice, i svega. Samo je delovao nezavrseno, nekako nije bio skroz ispeglan. A i krivo mi jer sam hteo da vidim Maxosa, trebalo je da ubace i neki segment price vezan za njega

Ego Draconis i Flames of Vengeance su mi takodje bile vrhunske igre. Akcioni RPG, dobra prica, fina izvedba, samo opet je delovalo malo igrica nedovrseno. I kad su najavili Original Sin moram da priznam da sam bio razocaran jer nije akcioni, al posle mi vec nije smetalo.

Ako Kirill Pokrovsky ne bude komponovao i za ovu igricu, licno cu doplatiti kolko treba haha Muzika je uvek bila vrhunska

I jos jedna stvar, cini mi se da sam negde procitao (gamespot ili pcgamer) da ce Kickstarter biti samo delic celokupnog budzeta za igricu. Na to ide jos i deo profita ostvaren sa prvim OS i cini mi se da je spominjana i neka treca partija koja ce delom finansirati razvoj igre.

Sve u svemu, jedva cekam
RexGrammer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke