Prikaz jedne poruke
Stara 28.1.2006, 18:32   #1
joda
Član
 
Član od: 29.12.2005.
Lokacija: NS
Poruke: 63
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku joda
Određen forumom Iskustva sa USB HDD Rack-ovima

Postavljam ovu temu, jer mi se chini da je sve veci broj uredjaja ovog tipa. S obzirom da sam ja jedan od onih kojima je i dalje lakshe da HDD ponesu od nekog CD/DVD-RWa, zanima me vashe iskustvo sa dotichnim rack-ovima. Ja sam, nazhalost, loshe proshao sa Intex-ovim modelom, iako sam ga dobio na preporuku.

Ovo je vec treci koji sam zamenio, i opet posle mesec dana normalnog rada, rachunar prepozna HDD, ali ne mogu da pridjem particijama.. Zaglupi, i chekajuci neki odgovor od HDD-a, sav se ukochi. Tad mi je jedina solucija da iskljuchim RACK, i slegnem ramenima. Napominjem da sam poiskljuchivao gomilu Windowsovih servisa, i obilato se koristio XPLite Pro 1.6.0.287. Sad vec ne znam da li je problem Rack, moj USB [matichna], ili Windows OS

NAPOMINJEM da ovo nije tema za teorije i obilata mishljenja, vec samo za iskusne korisnike Windowsa, koji se sluzhe slichnim programima za tweak-ovanje windowsa, jer ne zhelim prevelik OFFTOPIC sa porukama tipa "shta cesh, baxuz si.." ili "..opet na garanciju.."
joda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke