Prikaz jedne poruke
Stara 1.8.2011, 22:01   #13
Sun Tzu
Starosedelac
 
Član od: 10.8.2007.
Lokacija: Temples of Syrinx
Poruke: 2.193
Zahvalnice: 417
Zahvaljeno 1.006 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: PC - moderna (gaming?) platforma ili 30 godina star frankenštajn na steroidima?

Citat:
bvitnik kaže: Pregled poruke
Jesi ikad došao u situaciju da nekom ne tako kompjuterski obrazovanom korisniku pokušavaš da objasniš zašto on ne može da igra Crysis na svojoj Pentium III krntiji? Da li bi taj isti korisnik došao u tu situaciju da je pokušao da igra konzolsku igru?
Možda, ako bi probao da gurne Crysis cd u Snes.
Inače, takav ne bi ni umeo da spoji konzolu na tv, pa bi te cimao oko toga i objašnjavao bi mu zašto njegov stari EI Niš tv ima lošiju sliku od komšijinog 3D Sonija, u silne kablove da na ulazim.

Da, konzole su lakše verovatno za krajnjeg korisnika koji se razume u tehniku kao moja baba, ali sam si rekao da ne posmatramo ovde sa stanovišta korisnika nego programera.
Citat:
Znam da je tebi PC sasvim OK jer ga posmatraš sa stanovišta korisnika. Da moraš da se baviš nekim inženjerskim ili low level programerskim radom bilo bi sasvim drugačije.
Tako da..

A to što je lakše napraviti igru za konzolu ne znači da je PC mator i zaostao i da ga treba ukinuti ili šta već pokušavaš da kažeš.
Sun Tzu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke