Prikaz jedne poruke
Stara 13.3.2007, 3:04   #157
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: Pocetnicki 3d radovi-Galerija (WIP, tutorijali)

E... ovaj update je super...
Ne mogu da vidim drugu sliku (iz nekog razloga neće da je prikaže ni u Operi ni u FF-u), ali je ova prva, onako na prvi pogled (posebno pogled u thrummbnail), prilično obećavala.
E sad, nakon što sam otvorio sliku, uočio sam par stvari koje su meni lično zasmetale (ne kažem da li je to realno ili nije, samo su meni nelogične).
Kao prvo, planina-brdo sa desne strane...
Isuviše intenzivno crnih delova imaš u podnožjima te planine. Da li ono mora da bude baš toliko crno, uzevši u obzir sav taj sjaj onog popodnevnog neba? Ovo se odnosi i na prvu veću rupu sa leve strane. Mislim da bi po ovakvim vremenskim prilikama video slabašno osvetljeno, ali osvetljeno dno te rupe.
Refleksija na staklima je prevelika.
U pustinjskoj atmosferi poput tvoje, u kojoj se verovatno dižu svakog časa kovitlaci prašine, teško da bi stakla ostala 100% reflektivna. Predlažem ti da smanjiš refleksiju prilično i da im dodaš neku dirt mapu.
Ostalo je sve OK po meni.

Mislim da više i nema mnogo smisla da me pitate za mišljenje, pošto su svi vaši radovi sve ozbiljniji, te da sa svojim skromnim znanjem i verovatno neću biti u prilici da vam mnogo pomognem.
Ipak, očekujem vaše kritike i sugestije o jednoj mojoj sceni koju ću uskoro da postavim.
Jedno pitanje pre toga...
Volite li Mortal Kombat?
bobi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke