tema: JDownloader
Prikaz jedne poruke
Stara 21.9.2009, 20:36   #159
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: JDownloader

Moram da priznam da sam obično nepoverljiv prema novi(ji)m verzijama programa koje redovno koristim, ne toliko zato što sam konzervativan (a jesam ), koliko zbog činjenice da nova izdanja meni omiljenog softvera vrlo često predstavljaju korak unazad u odnosu na prethodne verzije (autori ih nakite raznim nepotrebnim dodacima, povećaju zauzeće sistemskih resursa, promene interfejs na koji se čovek navikao - fancy često zameni useful, uvećaju instalacioni paket,...). Da nije došlo do kvarenja prethodne verzije koju sam pre pola godine instalirao, ne bih ni probao najnoviju "inačicu" JDownloadera i (priznajem) grdno bih pogrešio.

JDownloader 0.8 ne samo da ima mnogo pregledniji i funkcionalniji izgled i raspored komandi (interface), nego je i brži, mnogo manje zahtevan (ne "jede sistem"), uz (za mene, koji sam koristio JD 0.4) brojne nove mogućnosti: 'vatanje linkova (link grabber), automatsko "čitanje" kodova na sajtovima (antikaptcha), stabilno menjanje prioriteta linkova,... ma, još otkrivam šta sve ima.

Svaka čast autorima (potpuno besplatnog!) JDownloadera, ovo je pravi primer kako jedan program treba da se razvija.
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke