Prikaz jedne poruke
Stara 20.1.2006, 14:37   #20
Chivan
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Chivan
 
Član od: 31.8.2005.
Lokacija: potpuno dislocirana
Poruke: 2.695
Zahvalnice: 974
Zahvaljeno 965 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: SK 10/2005 TD - Utisci

Citat:
Wizard kaže:
No, i dalje se postavlja pitanje "koja cena"? Znaš, ja sam profesionalni novinar već veoma dugo i poprilično dobro znam da nepoznatima tipa X ima mesta u jednačinama, ali ne i u novinskim tekstovima.
Politika časopisa u tom trenutku je bila da se ne objavljuju cene hardvera. Zašto je to tako, autor teksta se ne pita. Najviše što može da navede je ona rečenica koja te je toliko pogodila. Zašto je bila takva politika redakcije, mislim da nisam dužan da ti objašnjavam, ali mislim da ćeš biti srećan ako ti kažem da se to sada menja, pa ćeš već od ovog broja moći ponekad da pročitaš cenu hardvera u tekstu. Ali to nas opet ne pokriva u slučaju da se javiš za tri meseca na forum i kažeš: Naveli ste da je taj proizvod sa svojih 200 evra preskup i ne pruža dovoljno za cenu. A eto ja sam ga kupio juče za 120 evra. Šta lupate???

Citat:
Wizard kaže:
Da li zaista misliš da citirana rečenica nije obična besmislica?
Ne mislim. Takođe ne mislim da na pitanje treba odgovarati pitanjem. Da ponovim:

Sa čim se ne slažeš u rečenici: "Ipak, ako se uzme u obzir cena ovog uređaja, Genius nudi pristojan proizvod za te pare"?
Chivan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke