Prikaz jedne poruke
Stara 21.3.2015, 19:17   #20
Lex987
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.8.2012.
Poruke: 3.827
Zahvalnice: 1.275
Zahvaljeno 1.331 puta na 1.186 poruka
Određen forumom Re: Poslao pokvarenu graficku ?

Citat:
Juraj kaže: Pregled poruke
Koliko si puta do sada utjerivao novac pa govoriš da bi bio luđi? Njemu je dovoljno da pozove policiju, okrivi te za napad, kaže da si mu prijetio i tebi ide prekršajna prijava. Nikakvi idiotizmi tipa polomio bi ga, kucao bi mu na vrata i te mačo spike ne prolaze u stvarnom životu. Taj novac je vjerovatno već potrošen. Moj je savjet prijaviti na policiju prevaru, kako je suma 200e moraju reagirati i podnijeti privatnu tužbu. Novac ne vidiš uskoro no lik sigurno plati troškove parnice. I to je to. Pravljenje bilo kakvih problema, prijetnje nasiljem i slično samo budu njemu na kraju škodile.
Naravno da se prvo pozove policija, nisam ni mislio da odmah kao divljak ode na njegovu adresu i polomi mu ruke. Sto se tice uterivanja dugova, tako pricas jer nisi nikada cuo ili video prave uterivace dugova (ljudi zive od toga). Lepo pozoves takvog tabadziju, das mu 50-100 evra i on tebi donese 200 (ili neku njegovu stvar u vrednosti sume). Ne bih se ja ni pojavljivao tamo, samo bi ga ljudski upitao ima li nameru da resi sve posteno, kao covek, ili ce do kraja da se pravi lud. Nisu to nikakve maco spike, to se tako resava u slucaju da policiju ne zanima tvoj problem. Ne moze on mene da okrivi za napad jer se ja nisam ni pojavio tamo, moze samo da nagadja ko je od nekoliko desetina prevarenih (mozda i vise ) poslao gorilu da ga propusti kroz sake (naravno i taj gorila bi prvo probao bez upotrebe sile da resi problem). U takvim situacijama se naplacuje malo vise od iznosa duga, da ne bi mogao da te goni krivicno, jer kako ce dokazati ko je poslao tabadziju ako mu isti trazi 250 evra? . Uvek sam za resavanje problema bez upotrebe sile, sve po zakonu, ali ako druge ne zanima moj problem, resicu ga sam.
Lex987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke