Prikaz jedne poruke
Stara 28.5.2013, 19:23   #86
Skenderevo
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2010.
Lokacija: Khorinis
Poruke: 2.069
Zahvalnice: 3.728
Zahvaljeno 979 puta na 534 poruka
Određen forumom Re: Android igre, nove i stare!

@ King SRB
Jos jednom da ti se zahvalim sto si mi preporucio Earth and Legend, igra je naprosto sjajna

Iako ju je kritika ocenila dosta lose zbog pojedinih losih stvari (pre svega ponekad vrlo izrazen grind), ja tu skoro nista nemogu uzeti za zamerku jer je ovo igra za telefon i takva kakva je, vrlo je dobra.

Dodje otprilike kao neka light verzija nekog od velikih RPG-ova, meni najvise lici na mesavinu prvog Fable-a i WoW-a. Imate karaktera, mozete da mu birate pol i izgled, i da budzite vestine s macem, lukom i strelom ili magijama. Prodavci u selu prodaju maceve, buzdovane, sekire, razne vrste oklopa i hranu (postoji hunger lvl - moras stalno paziti da avatar nije gladan, ako jeste pocinju da mu krce creva ). Takodje moze i da se vodi ljubimac, tj. pas.
Cilj da se ubiju cetri elementalna bossa na krajevima, za mobilnu igru, poprilicno velike mape - imate polja, sumu, pustinju, snezne planine, groblja i druga cudesa. Borba i nije nesto preterano zanimljiva u pocetku, samo mlatis macem slabije monstere jer te jaci samelju za sekund, ali kasnije kombinovanjem maca, stita i magije postaje dosta zanimljivije.
A ono sto najvise odusevljava je zvuk (iako NPC-ovi nemaju glasove), pravo je uzivanje igrati sa slusalicama. Ima nekoliko lepih melodija i vrlo dobre efekte kise i borbe sa monsterima.

Eto nadam se da ce ovaj mini-review navesti nekoga da proba ovo

Skenderevo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Skenderevo na korisnoj poruci:
King SRB (28.5.2013)