Prikaz jedne poruke
Stara 4.9.2020, 17:20   #154
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Death Stranding

Citat:
Vlajk@ kaže: Pregled poruke
Da slazem se, nije za svakog, takodje mislim da nije fer da SK urednistvo dodeli da igru opisuje lik koji se jasno deklarise kao jedan od najvecih mrzitelja Kodzime, covek koji maltene javno poziva na njegovo maltretiranje. Ja takvu neprofesionalnost nisam mogao da zamislim od strane SK-a.

Zato sam i napravio to poredjenje u prthodnom mom postu, pa ne moze takva neka osoba da bude objektivna. Ja vecu ostrascenost i gadjenje prema nekog game developeru nisam video.

Pa sta je taj Kodzima toliko lose uradio za gaming industriju da se toliko omalovazava i prezire?! Nije mi jasno zaista! Da nije slucajno uveo lootbox-ove, da nije slucajno stancao igre na godisnjem nivou i tako muzao fransize, prodavo skinove za vise stotina evra, da nije prodavao razne DLCove za novac vredan jedne full igre, da nije mozda zagovarao "game as a service" model kako bi muzao pare, da nije radio igru 10 godina i onda izbacio polu gotov neoptimizovan proizvod po ceni od 60e... Mislim mogu da navodim do sutra razne primere koje skoro svi AAA studiji danas praktikuju i na cemu baziraju njihov poslovni sistem.

Covek je makar pokusao nesto originalno da napravi u ovako odvratnom ekosistemu tripl eJ industrije. Nesto za sta skoro ni neki indi studio ne bi imao dovoljno hrabrosti i rizika.

Makar mu za tu ludost i hrabrost treba odati malo postovanja i respekta. ALi ne veliki gdin iz Sk redakcije, koji nije napravio ni jednu igru ikada, se nasao da pljuje po Kodzimi kao da je najveci idiot i kreten u univerzumu. Bravo care, legendo ti si najjaci lik u galaksiji. Peticija za spomenik jedan od 25m minimum.
Da me ne razumes pogresno, nisam pomenuo COD kao odgovor na tvoj komentar, razumemo se u potpunosti

Nego se uvek pominje COD kada su uporedjivanja u pitanju pa i meni to prvo palo na pamet


Ja Kodzimu isto ne volim nesto preterano (niti ga mrzim) ali me to ne sprecava da uzivam u igri ako ima kvalitete.

A Kuzma je uvek bio Kuzma
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke