Prikaz jedne poruke
Stara 30.4.2014, 12:21   #19
metallica2
Član
 
Član od: 2.6.2008.
Poruke: 156
Zahvalnice: 69
Zahvaljeno 23 puta na 8 poruka
Određen forumom Одг: Misljenje o laptopu

Ok,ode tema lagano u off...

Da rjesim sve nedoumice,ne kupujem desktop definitivno. Sto se tice rada i igranja to bi bio najbolji izbor ali potrebna mi je odredjena mobilnost,podstanar sam, nekada idem kuci u Bosnu a nekako sam i navikao vec na laptop da su mi svi moji programi,dokumenti,muzika i ostalo pri ruci,tako da je to definitivno odluceno.

Zato bih i kupio neki desktop replacement, ne namjeravam ga cesto pomjerati, tipa na fax ili posao ali bitno je da to mogu ako zelim.

Sto se tice igranja,vec rekoh ne kupujem ga striktno zbog toga ali ako mi dune zelim da odigram ponesto a da se pri tome ne hvatam za glavu zbog toga sto ne radi ili lose radi.
Ista stvar je sa profi aplikacijama,ne bavim se poslom od kuce pa da cu biti po cijeli dan vezan za autocad ili sl. ali isto tako necu da se dovedem u situaciju da kada budem zelio da uradim nesta imam problema zbog toga sto nisam vodio racuna o tome. Zbog svega navedenog spreman sam uloziti i malo vise novca ali da budem onda zadovoljan u potpunosti. Eto tako

Ako je uporedivo i moze pomoci izboru, prije 5 god sam kupio msi gx600 kojim sam podosta bio zadovoljan. Napomenuo bih da sam tada igrao igre vise i koristio cad 2007 pa je to sve islo,recimo onako ok. Sada vec nije to to,vrijeme ga je pojelo sto se tice igara odavno,poceo sam koristiti cad2013, pun ekran menija ikonica,malo prostora za rad. Dodao bih i to da sam ga przio u rerni prije koji dan jer je graficka konacno otkazala

Sada kada znate sve ima materijala za preporuke pa izvolite .
metallica2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke