Prikaz jedne poruke
Stara 9.1.2009, 15:41   #57
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Runes of Magic

E pa ja sam malo igrao i druge MMO naslove, i opet cu potvrditi da je ovo odlican naslov.
Igrao sam GW (dugo me drzao, ali me nista posle predjene kampanje nije nateralo da ga ponovo igram); probao WOW trial (i obrisao ga pre isteka vremena, nije me privukao, izgleda da sam imun na taj WOWirus), igrao World of Kung Fu, i probao sam ih jos nekoliko koje sam brisao istog dana.
S obzirom da trenutno zbog obaveza mogu da odigram tek po sat-dva, i dalje smatram da nisam u zaostatku, za razliku od WOW gde sam vidjao slucajeve koji konstantno moraju da igraju jer stalno kasne za drugima.

Iskreno, kad sam otvorio temu na vezanu za Balkansku Alijansu (koju smo zatvorili), odnosno BALKANIA, i ovde temu, nadao sam se da cu mozda naci desetak ljudi koji ce se okupiti u neki gild da se zezamo.......a zavrsili smo sa preko 50 ljudi, i moramo da prosirujemo gildu!

Eto ti ironije, ja pokrenuo inicijativu za gildu, a na kraju zavrsih ko podrska.
Niko ni da mi javi da se pravi nas sajt i forum.
A i ovaj Patton....covek se navukao, nece ni posteno da se javi.

@Maladict:
Zeznuo si se,brate, zeznuo sto neces da dodjes kod nas.

@voodoo_:
Naravno da nedostaje finalno poliranje, pa jos je open beta, svakodnevno se radi na unapredjenju igre, a valjda ce uskoro i nesto vezano za svet Taboree da se javi, tj. neki lore.
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke