Prikaz jedne poruke
Stara 31.8.2007, 11:36   #43
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
Kh kh kh kh, ne bih da se svađam sa zemljakom, ali to što govoriš bi značilo da mi je svejedno upisao u Nišu, Kragujevcu, Bijelom Polju, Srbinju itd itd...

Nisu fora uslovi uopšte, već ugled i priznanje fakulteta. Mislim, ko je sve konkretno na građevinu otišao u PG, i kako tim određenim osobama dobro ide, ja prvi ne bih nikad zaposlio takve radnike...(poznajući dobro te osobe)
Nije ovo bilo upuceno tebi, nego cisto generalno moje misljenje o materiji. Inace, ti si Pljevljak i Srbija ti je na korak, tako da ovo ne vazi za tebe
Nemam pojma stvarno za gradjevinu (gdje to nadje...), ali diplome sa ekonomskog, pravnom, politickog i svih, da se ne izrazim pogresno i kazem "jacih fakulteta" ali razumije se valjda sta hocu da kazem, vrijede isto i na faxu u Podgorici i u Beogradu. Uslovi za studiranje u CG su manje vise svuda losi bez u Podgorici i Niksicu (pricam o drzavnim fakultetima), ali ko zivi u CG recimo na primorju i da mlati do Srbije da bi upisao pravni fakultet, ne kapiram zaista.
Postujem ja svaciji izbor, ali gledano i sa finansijske i sa svake druge strane (putovanja, druga zemlja, trazenje stana, uklapanje, drugi mentalitet, nova sredina) tesko da to ima logike.
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke