Prikaz jedne poruke
Stara 30.10.2020, 17:18   #1309
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
S.t.a.r.a.c. kaže: Pregled poruke
Hype. Rockstar je to napravio. Da je neki manje poznat tim u pitanju zesce bi je napljuvali.
Mada i ovako se ljudi tjeraju da vole ovu igru. Malo sam citao neke analize, ima ih dosta, i puno ljudi maltene mrzi igru, ali nikako da to izjave/napisu.
A nije vam palo na pamet da se mnogima igra zaista dopada i da zaista uzivaju u njoj, ne?

Ja recimo ne volim R*, ne volim bas previse GTA i smatram da je GTA jedna od nahajpovanijih igra ikada.....Ali obozavam RDR i uzivao sam u RDR2. Nema to nikakve veze sa hajpom, vec jednostavno igra odgovara i dopada se meni i mnogim ljudima.

Taj realizam je po meni odlicna stvar za imerziju i igri daje neku posebnu draz. Meni je cak krivo sto hrana, ciscenje orudja i jos neke stvari nisu jos malo ozbiljnije odradjeni.
Ja volim da lagano udjem u grad i uzivam u amtosferi, zavezem konja za stub, udjem u obliznji salon, narucim nesto, odem i okupam se u hotelu legnem da spavam ako je vec kasno, ujutro mozda odem do frizera pokupujem neku novu odecu, municiju, istrazim sta ima po gradu i odradim neku misiju, opljackas neku prodavnicu ili kociju....Mozda odem i do obliznje sume da ulovim nesto, vidim da li moze da se napravi neki novi kaput itd. Na putu do grada malo istrazis mapu, istrazis napustene objekte, naidjes na interesantne stvari itd. Jednostavno uzivas u imerziji a uz to imas i odlicno napucavanje, pricu i ostalo. Igra ima gomilu mana, neke stvari su po meni nezamisliv kiks i ne znam kako su uopste mogli da ih zeznu toliko (pisao sam ovde vec o tome) ali je najbitnija stvar da sam ja i pored tih mana potpuno uzivao u igri.

Nekome ne odgovara i smatra da je sve to nepotrebno, i to je sasvim OK...Ali isto tako ima ljudi koji vole takve stvari i mislim da nema potrebe iscudjivati se i iznositi neke teorije i analize o tome kako su ljudi naterani da igraju a u stvari je mrze

Uostalom kako se ljudi "teraju" da vole neku igru iako je mrze? Moze li neki link za ovu analizu? Zivo me zanima posto iskreno ne znam koga bi uopste bilo briga da izjavljuje ili dokazuje nekome da li mu se igra dopada ili ne i koji je taj idiot koji ce na silu igrati bilo koju igru?
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
evil_geko (31.10.2020), NastyB (31.10.2020), tommy gun (31.10.2020)