Prikaz jedne poruke
Stara 20.3.2015, 22:56   #6
dach81
Novi član
 
Član od: 10.7.2009.
Poruke: 12
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Nesto ide, nesto ostaje

Prvo, hvala na korisnim odgovorima.
Ja sam u nekim razmisljanjima isao ka ovom procesoru: AMD FX-8320, pa oko njega da sklopim ostatak. Jedino sto se ne bavim overklokingom, pa ne znam da li mi bas treba Black Edition? Mada to izgleda pise svuda?!
Vidim da se ta grafa Powercolor preporucuje po forumu, ali sad prvi put cujem za taj brend. Kakva su iskustva, ima li problema? Cena je i preko 10k manja u odnosu na ove "vece" brendove, pa pretpostavljam da to nije bas najkvalitetnija opcija? Secam se, kad sam kupovao sadasnju grafu, 2009 sam dao 150EUR. I to je tada bio best-buy, ili sweet-spot, kako god, bar po onome sto sam mogao da nadjem na netu tada. Gde je sada taj best-buy cenovno? 300EUR? 250EUR? Ili mozda 500, pa da i ne razmisljam o tome! Koliko mislite da bih mogao da dobijem za ostatak sadasnje konf? Posto bi to bio znacajan dodatak na budzet, jer je ovih 50000-ak osnova.
Upravo izlazak WIN10 a pre svega DX12 me koce u ovom poduhvau. Da li sacekati jos malo, ili uzimati sad? Jer ako cekam, onda nikad necu kupiti nista, jer stalno nesto novo izlazi.
Hvala!
dach81 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke