Prikaz jedne poruke
Stara 7.8.2012, 13:31   #35
AleksandarCoder
Član
 
Član od: 2.8.2012.
Lokacija: BG
Poruke: 61
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 11 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Flash Game Development i velika zbrka u mojoj glavi

@PeTkO ... najbolje da prestaneš da slušaš savete. Rekao si da znaš AS3 i da nisi potpuni početnik. Ja znam samo AS3 od stvari koje su vezane za Flash, Flex i AIR, i to je moj programski jezik. Ja sam stavio svoje lične primere, video si da pravim i 2d i 3d. Na žalost završeni projekti koje sam radio za druge su pod NDA, tako da ne mogu to da stavljam na sajt ili da pokazujem, niti ima potrebe. Ovo što drugi pominju ja ne znam, ali znaš kako, ja sam bar stavio primere svojih radova, a ovi drugi što govore nisu, pa onda ti proceni šta ti treba. Ja koristim samo FlashDevelop, Flex kompajler koji je besplatan i može da se skine sa Adobe sajta i AIR kada treba, ali to je sve AS3 jezik. Ne koristim Flixel, već svoj engine koji vrlo malo odudara od originalnih klasa. U principu imam samo još dodatne klase za sprajtove (dve vrste, jedno za Flash sprite klasu, jedno za blitovanje direktno na bitmapData) i koliziju i to je sve. Meni nije jasan lik koji je pravio Flixel, on je to mnogo zakomplikovao.
AleksandarCoder je offline   Odgovor sa citatom ove poruke