Prikaz jedne poruke
Stara 21.6.2010, 10:40   #123
Schnak3
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2008.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯🍸
Poruke: 2.047
Zahvalnice: 610
Zahvaljeno 434 puta na 256 poruka
Određen forumom Re: Neprofesionalni profesori/nastavnici

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
Evo po završetku ove srednje škole mogu reći da je 30ak % profesora bilo ok. Svi ostali su bili ili teške budale, ili k'o na teškim drogama.

Delim ih na 4 vrste:

1. Strah i trepet, ali odličan profesor i predavač
2. Strah i trepet ali totaln i psihopata i kompleksaš
3. Opušten i kreten
4. Opušten i normalan, plus ume na opušten način da te odlično nauči.

Da pišem dalje o budalama ne mogu, muka mi ih je i stvarno ću jednog dana da ih posetim i da im se zahvalim što su me naučili do koje granice ima budala i kompleksaša na vreme.

U svakom slučaju profesori su mahom očajni i stvarno treba raditi godišnje testove psihičke stabbilnosti nad njima. Treba zaštititi učenike od profesora...
Mogli bi smo otvorimo posebnu temu (ukoliko je nema) o diskutovanju o nasem skolstvu.

Meni je samo smesno kada ucenici pljuju nastavnike kako nemaju pojma taj predmet, mnogo su strogi, ne znaju da predaju itd. a kada ih pitam koju ocenu imaju skoro svi odgovore "pa 3/4/5".

Isto tako mislim da nije fer da se svi nastavnici pljuju. Ukoliko vas nervira vise od pola nastanika onda stvarno treba da se zapitate da li su nastavnici krivi ili vi.

Ja sam upisao Matematicki smer u Bori Stankovic (Nis) i mogu da kazem da je skola odlicna, jedino je biologicar malo zeznut.
Schnak3 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke