Prikaz jedne poruke
Stara 23.4.2021, 20:22   #750
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Noviteti u mobilnoj industriji

A tema nam inače živa, ubija... bolje i ovako malo nešto da se piše nego ništa.

ON-TOPIC: Što se noviteta tiče, sve je na kašičicu već par godina... malo bolji ekrani, malo bolje kamere, malo brži telefoni. Sve je to super, za 3 god. uvek kupim jasno bolji telefon nego pre 3, ali ništa da me stvarno naloži kao "u, jee, vidi ovo, baš želim ovaj telefon zbog tog i tog".

Poslednje malo interesantnije što se desilo je da ekrani sa višim osvežavanjem silaze u mainstream. Nisam probao ali čujem da ko se navikne na 90+ Hz, više ne pipa ove sa nižim, kaže kao da se lepi za prste interfejs kako glatko prati svaki tvoj pokret. Eto to me pomalo interesuje ali dok ne znam za bolje, ne smeta mi ni ovo što je uvek bilo.

Ja sam iskreno neko vreme bio mrgud po pitanju aktuelnih trendova. Nervirao se što telefoni rastu, što 3.5mm nestaje, što je uveden notch... Onda kad više nije imalo kuda, uzeo sam tarabu koja ima sve ove nedostatke - notch i ne vidim više, na veličinu ne da sam se navikao, nego mi sad i prija, a 3.5mm svakako ne bih koristio jer kačim svoj DAC... i tako se utopih u prosek, nikakve specifične zahteve za telefon više nemam.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
todos (23.4.2021)