Prikaz jedne poruke
Stara 26.1.2022, 17:50   #600
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.124
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 388 puta na 197 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
Kakvi su Vampire Counts inace? Da li si probao mozda njihovu kampanju u Vortex? Do kraja nedelje ce biti valjda Steam lunar sale pa sam mislio da pazarim par DLC-a sto sam propustio. Premisljam se izmedju VC kao i Wood Elves (odnosno The Twisted and The Twilight DLC-a).
Vampire Counts nemaju Vortex kampanju, verovatno mislis na Vampire Coast. Volim da igram sa njima Vortex, ali vise zbog same kampanje (ne ucestvuju u trci za vorteks imaju posebne misije) nego sto mi vojska/estetika/lore specijalno leze. Njihovi legendarni lordovi i specijalni komandanti koje regrutujes su prakticno horda i vrlo brzo se razvijas za jace jedinice, imaju specijalne zgrade koje daju ogromne bonuse na replenishent/upkeep/movement itd, mogu da istraze unikatne followere koji daju velike bonuse odredjenim jedinicama (15% range za Zombie Gunners npr.), imaju odlican offices/council sistem.

Sto se jedinica tice imaju trash pesadiju i elitnu pesadiju i nista izmedju, odlican gun line i artiljeriju i veliki izbor raznih monster infantry/flying mosters/beasts itd. koje u kampanji realno nikada neces koristiti jer ces spamovati Necrofex colosuse.

Ja bi uzeo Vampire Coast ali bas mrzim Wood Elfes pogotovu posle reworka, najbolje pogledaj na YouTube neki klip o tome kako WE sad funkcionisu posto su poprilicno unikatni. Armije su im objektivno mozda cak i najjace u igri ali mehanike u kampanji i ocajna ekonomija ih bas drze pozadi. Doduse dosta zavisi i od toga kako igras, ako igras na manjim nivoima tezine imaces dovoljno kinte za par armija i sve ce biti ok, i cak i na legendary ako bukvalno samo juris da zavrsis kampanju i odradis misije relativno je lako ako igras pasivno i samo branis Athel-loren.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Apostrof na korisnoj poruci:
Leonida (26.1.2022)