Prikaz jedne poruke
Stara 26.1.2022, 16:32   #598
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
Smanjili su Supply lines, na Legendary sa 15% na 4%, na normal je samo 1%. Morali bi da odrade balans starih fakcija posto ovo bas bitno menja stvari, mada kako su resili growth i public order/control rework ne nadam se previse.

Za sada odusevljen prikazanim, samo me plasi kako ce meni omiljeni Vampire Counts da se snadju u trojci, kako stvari sada stoje bice najgori.
I meni se za sada svidja sve sto vidim, sem mozda pojedinih UI elemenata koji mi deluju kao korak unazad u odnosu na WH2. Krecem sa igrom cim izadje, prva kampanja je naravno rezervisana za Kislev koji iscekujem jos od Warhammer 1. Jedino za sta brinem je optimizacija igre, pogotovo vreme ucitavanja u Immortal Empires kampanji (ili kako ce je vec zvati) koja ce objediniti mape i frakcije iz sve tri igre.

Kakvi su Vampire Counts inace? Da li si probao mozda njihovu kampanju u Vortex? Do kraja nedelje ce biti valjda Steam lunar sale pa sam mislio da pazarim par DLC-a sto sam propustio. Premisljam se izmedju VC kao i Wood Elves (odnosno The Twisted and The Twilight DLC-a).

Kislev.

Novi gameplay
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke