Prikaz jedne poruke
Stara 7.7.2022, 18:12   #181
vladeta krstic
Banned
 
Član od: 25.5.2019.
Poruke: 14
Zahvalnice: 66
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Nadogradnja računarske konfiguracije

Dragi forumasi, doslo je vreme da vam priznam nesto. Posto vidim da odavde nema bezanja, doslo je vreme da priznam da sam ja taj koji je sve ove poruke pisao, tj. dete Vladete Krstica, Nikola. Imam 17 i po godina. Moj tata uopste ne zna nista o kompjuterima, ali je napravio ovaj nalog kao zajednicki da bismo mogli zajedno da kupimo komp i da resimo sta cemo uzeti, jos od 2019. smo ulogovani u forum. Moj tata je hirurg i dobro zna kako da komunicira sa ljudima i nema uopste detinjasto razmisljanje kako ste vi pretpostavljali. To sto idem kod psihologa nije vasa stvar. I ne, nisam se uvredio, vec samo ne zelim da vama bude preko svega toga sto ja zelim da pitam za racunar i sto zelim teme da se drzimo. Mog tatu zapravo ucim ponesto o kompjuterima i zato pisem preko njegovog naloga. Uopste se ne ljuti, stavise dopustio mi je. Nemojte da mislite da je odmah moj tata liberalan i da me je lose vaspitao samo jer mi to daje da radim. I eto u ime svih forumasa ako ste se osecali prevarenim, zao mi je vrlo, samo hocu da znate da moj tata nikada ovako ne bi pisao i da to sve ja pisem u njegovo ime. I da, mislim da jos jedan nalog nije neophodan, i preko ovog zelim da pisem sve informacije, tako da ubuduce ako budem pisao, to sam ja, njegov sin, Nikola. Hvala vam ipak svima na pomoci, iako ste poceli da gubite zivce, razumem da sam preterao dosta, ali samo sam hteo da znam da li treba nesto da se doda ili da se oduzme, jer internet ne moze toliko da mi pomogne u smislu toga da hocu jos jedan izvor informacija da imam (forum SK) i ljudi su podeljeni generalno oko komponenti, pa sam dosao vas da pitam za stavove oko racunara. Jos jednom jako mi je zao zbog svega ovoga sto sam izazvao.

Poslednja ispravka: vladeta krstic (7.7.2022 u 18:34)
vladeta krstic je offline