Prikaz jedne poruke
Stara 23.1.2006, 12:39   #4
AstraLogos
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Vrsac - lepa varos
Poruke: 3.511
Zahvalnice: 1.431
Zahvaljeno 2.450 puta na 1.153 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku AstraLogos
Određen forumom Re: Problemi sa MSI kt400

Citat:
mitrovskiigi kaže:
Ako je tako sto kazes da se ne podnose onda je jedini lek zamena ploce. KT400 cip set je u stvari doradjeno i ubrzano izdanje KT333 cipseta. Southbridge je potpuno isti a i layout ploce i ostale komponente na ploci su iste kao i kod MSI KT3 ploce. Moj ti je savet da prodas tu plocu i kupis sebi neku sa N-force 2 chipsetom. Primetices ogromnu razliku u perforamansama a i nece te zaje**vati.
On ne kaze vec kaze da je procitao na forumu! A to sto pises da je NF2 ogromna razlika u odnosu na VIU uopste ne stoji. Dovoljno je da jedan pokrene lavinu i svi onda u glas. VIA je vrlo dobra KT400A ploca jel je sam imam - Abit i nikada ne bih je menjao za NF2.
Kako ploca moze da radi sat vremena normalno a onda se ubaguje i navodno je nekontabilna. Da je tako ne bi ni pokrenu internet konekciju.
Koliko je meni poznato MSI sa serijom KT400 je imao jako velikih problema sa poluispravnim kodenzatorima i u Americi je MSI priznao gresku i zamenjivao je plocu uz matrijalnu nadoknadu.
btw. I ja sam imao doticnu plocu i mnogo me je zezala dok je nisam bukvalno likvidirao.
Zatoichi menjaj plocu koju hoces samo nikako taj MSI KT400 djubre nevidjeno. Mozda neki i primerak valja ali je definitivno treba izbegavati.
AstraLogos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke