Prikaz jedne poruke
Stara 4.4.2011, 15:07   #148
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 4/2011

Citat:
oluja kaže: Pregled poruke
Civ5 je legendarna igra koja uvek izaziva paznju sa svakom novom verzijom. Forum nije i ne moze biti merilo za to koliko je koja igra izizvala paznje medju igracima. Postoje teme na forumu od nekoliko stotina postova i preko deset hiljada pregleda a u njima ucestvuje desetak clanova...
Citat:
JohnnyNT kaže: Pregled poruke
Da bre, ne stavljajte ime Civ uz ove bezvezne naslove, to je kao da stavljate mercedes pored fiće Evo ja na primer nemam ni jedan post (ili možda samo 1) u temi o Civ5 a igram ga od kada je izašao.O dobrim igrama nema šta puno da se mudruje na 'iljadu strana, one se igraju
Citat:
todos kaže: Pregled poruke
Jest' da me trenutno igre zanimaju ko lanjski sneg međutim moram nešto da se nadovežem. Kako redakcija može da zna koliko će neka igra da skupi postova na nekom forumu. Što reče oluja Civ je legenda. Ja sad kad bi se ponovo aktivirao u igračkom svetu prvo bi uzeo na noviji Civ pa tek neku drugu za koju bi pitao nekog da li to uopšte valja za traćenje slobodnog vremena.
Ljudi, čitate li vi postove ili samo imate nesputanu želju za prepiranjem?

NIJEDNOM nisam pomenuo kvalitet neke igre, niti sam napisao da je MAFIA II bolja od Civ5, već sam hajp (hype) koji se diže oko određene igre. A forumi su JEDAN od pokazatelja koliko koja igra izaziva pažnje kod igrača, šta god ko mislio. Pre nego što se i pojavila Mafia II bilo je preko 100 kojekakvih snimaka na YouTube-u. A o civ5 gotovo ništa. I da ponovim, to je dokaz HAJPA, a ne kvaliteta i o tome je reč. A i to je bio samo jedan primer toga kako se redakcija ne pridržava svojih pravila o "igri meseca", tako da su sva dalja razglabanja o kvalitetu Civ5 suvišna...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
nameless1 (4.4.2011)